Mikroautobusu pārbūve

SIA “KG Projekts” dibināts 2007.gada pavasarī ar mērķi pārstāvēt Zviedrijas uzņēmuma „System Edstrom” produkciju-mobilas darbnīcas aprīkojumu un realizēt Latvijas tirgū komerctransporta pārbūves projektus, tā nodrošinot patērētāju iespēju veikt izbraukuma remontdarbus mežā, ostā, karjerā, laukā, būvniecības objektā, gadījumos, kad remonta objektu nav iespējams pārvietot uz stacionāru darbnīcu. Uzņēmums saviem klientiem un sadarbības partneriem piedāvā plašu tipveida un individuāli projektētu risinājumu klāstu, lai jebkuru transporta līdzekli, kas ir klienta rīcībā, pārbūvētu par mobilu darbnīcu. Uzņēmuma darbnīcā, pēc pasūtītāja vēlmēm tiek veikta arī komerctransporta kravas nodalījuma iekšējo sienu, griestu un grīdu siltināšanu, apšūšanu, papildus apgaismojuma, strāvas ģeneratoru, kompresoru uzstādīšanu . „System Estrom” produkcija ir sertificēta atbilstoši ES prasībām, pārbaudīta dažādos avārijas testos, lai nodrošinātu maksimālu drošību sadursmes gadījumā.
Mūsu klientu lokā ir gan uzņēmumi ar plašu autoparku, gan arī individuāli amatnieki, kas vienu un to pašu auto darba laikā izmanto darbam, bet brīvdienās ātri pārveido ģimenes automobīlī.
SIA “KG Projekts” savus klientus nodrošina ar produkciju, kas nodrošina lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt labākos risinājumus un servisu, nodrošinot nepieciešamos efektivitātes un kvalitātes rādītājus.

Ar cieņu,
Jūsu “KG Projekts”

Tālrunis +371 22010911